Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PRODUKT WARMIA MAZURY RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ

Kurs na karierę - czyli targi dla młodego człowieka

Kilkadziesiąt ofert pracy oraz szansa na spotkanie z potencjalnymi pracodawcami i przedstawicielami placówek oświatowych. Za nami Targi Pracy i Edukacji

Oferty zatrudnienia i kompleksowe informacje o możliwości dalszego kształcenia. Targi „Obierz kurs na karierę” to doskonała inspiracja do poszukiwania swojej zawodowej lub edukacyjnej drogi. „Na targach szukam szkoły, której będę uczył się po gimnazjum. Najbardziej chyba podoba mi się elektryk” - mówi Przemysław Staszkiewicz, uczeń Gimnazjum nr 2 w Giżycku.

Targi mają służyć przede wszystkim uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zorganizowało je Młodzieżowe Centrum Kariery w Giżycku, wsparte przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju i Edukacji oraz Zespół Szkół Zawodowych. „Często młodzież szuka informacji w Internecie, dopytuje znajomych, te informacje nie są często wiarygodne, mogą nie odzwierciedlać rzeczywistości. Tutaj jest możliwość porozmawiania twarzą w twarz z pracodawcą, rozwiania wątpliwości” - przekonuje Marta Buczyńska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Giżycku.

Uczestnicy Targów Pracy i Edukacji „Obierz kurs na karierę” mogli odwiedzić niemal 30 stoisk, skorzystać z kilkudziesięciu ofert pracy i poznać ofertę dziewięciu szkół z regionu.