Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PRODUKT WARMIA MAZURY RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ

Od szkolenia do zatrudnienia

To szansa na kompleksowe wsparcie młodych ludzi: uzupełnienie kwalifikacji, zdobycie nowych umiejętności i udany start na rynku pracy. Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia”.

Masz nie miej niż 18 i nie więcej niż 25 lat? Nie pracujesz, nie uczysz się i nie szkolisz? Brakuje Ci kwalifikacji, by znaleźć pracę?

Teraz możesz to zmienić! Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie realizuje projekt „Od szkolenia do zatrudnienia” finansowany ze środków Unii Europejskiej. To szansa na spotkanie z doradcą zawodowym, z którym wspólnie opracujecie Indywidualny Plan Działania. To także szereg warsztatów, które pomogą Ci usamodzielnić się i wykreować swój wizerunek z pomocą stylisty. Z OHP ukończysz kurs zawodowy wraz z trzymiesięcznym stażem zawodowym, będziesz mógł również zdobyć prawo jazdy kategorii B.

Przez cały czas trwania projektu jego uczestnicy mogą liczyć na wsparcie opiekuńczo-wychowawcze, dofinansowanie kosztów dojazdów na zajęcia, wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Szczegóły dotyczące projektu oraz potrzebne dokumenty dostępne są w Internecie: www.warminsko-mazurska.ohp.pl.